شفاف سازی چراغ در اصفهان

شفاف سازی چراغ در اصفهان

09131658358

رفع کدری چراغ خودرو

رفع کدری چراغ خودرو یکی از کارهایی است که باعث زیبایی دوچندان خودروی شما می‌شود .کدرو مات شدن چراغ خودرو که مانع عبور مناسب نور می شود در زمان تردد در جاده ها و خیابان ها در شب می تواند باعث ایجاد حوادث رانندگی شود لذا اقدام به موقع در جهت رفع کدری و براق كردن چراغ ماشين می تواند این نگرانی را به راحتی از بین ببرد.برای رفع کدری چراغ خودرو راهکارهای موثر و مفیدی وجود دارد که به راحتی با انجام آنها می توان درخشندگی اولیه را به چراغ های خودرو بازگرداند.

چرا چراغ خودرو ها زرد و کدر می شوند؟

شاید این سوالی است که برای شما هم پیش آمده، زردی و کدری چراغ خودرو به چه علت ایجاد می شود؟ اصولا پس از گذشت چند سال از خرید خودرو، چراغ ها کدر و زرد شده و دلیلش می تواند باران های اسیدی و خط و خش هایی که بر اثر برخورد اجسام ریز و درشتی باشد که به خودروتان برخورد کرده است. این خط و خش ها سبب شکست نور می شود و دید راننده را کمتر می کند.

ممکن است بخواهید که چراغ خودرو را به کل تعویض کنید ولی تنها قسمت طلقی چراغ نیاز به تعویض داشته باشد که در صورت تعویض چراغ خودرو باید به کل تمام بدنه و چراغ ها را با هم تهیه کنید و اگر ماشین شما کمی مدل بالا یا خارجی باشد، می تواند هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. بهترین و کارآمد ترین روش، رفع تیرگی و زردی چراغ خودرو است که می توانیم با استفاده از تخصص و تجهیزاتی که در اختیار داریم، این کار را به نحو احسن برای شما انجام دهیم.

Loader