رفع آفتاب سوختگی خودرو در اصفهان

رفع آفتاب سوختگی خودرو در اصفهان

09131658358

مراحل برطرف کردن آفتاب سوختگی چیست ؟

خبر خوب اینکه راه های بسیار زیادی مانند استفاده از کاور خودرو برای جلوگیری از آفتاب سوختگی ماشین وجود دارد.
خوشبختانه راهکارهای مطمئنی برای ترمیم آفتاب سوختگی خودرو وجود دارد که در اغلب موارد جوابگو هستند. اگر شما هم مانند بسیاری افراد دیگر نتوانستید از آفتاب سوختگی ماشینتان جلوگیری کنید و ترفندها را اجرا نکردید، حتما با ما تماس بگیرید

رفع آفتاب سوختگی خودرو

احیا رنگ بدنه خودرو :

همه ما می خواهیم خودرو مان مثل روز اول بدخشد , خودرو شما روزانه در معرض عوامل گوناگونی است که می تواند در دخشندگی و یکدست بودن رنگ بدنه تاثیر گذار باشد در این مقاله به بررسی هر چه بیشتر احیا رنگ خودرو و بهترین راهکار برای رهایی از احیای رنگ خودرو می پردازیم.

شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی به صورت رایگان با کارشناسان الماس دیتیلینگ در تماس باشید.

احیا رنگ بدنه خودور چه ویژگی برای شما به همراه می آورد : احیا رنگ بدنه خودرو می تواند آفتاب خوردگی , خط و خش های ریز و یا خط کلید و خوردگی در اثر تصادف و کدری رنگ خودرو در اثر گذر زمان همگی شامل احیا رنگ خودرو می شوند به عبارت دیگر می خواهید خودرویتان درست مانند روز اول باشد ؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اصلاح رنگ واقعی به این معنا نیست که این ناملایمات توسط پولیش های پر کننده (فیلردار) از دید پنهان شوند، بلکه اصل ماجرا برداشته شدن مقدار کمی از سطح کیلر توسط پولیش های ساینده می باشد که با دستگاه پولیش برای یکدست کردن سطح مورد استفاده قرار می گیرد.
قبل از انجام احیای رنگ یک شستشوی با دقت و تخصصی باید انجام پذیرد.ماشین شسته می شود تا آلودگی و ذرات باقی مانده از روی سطح برداشته شود سپس از یک خمیر کلی با کیفیت جهت از بین بردن بقایای ذرات مثل قیر و ذرات شیمیایی و صنعتی استفاده می شود. بسیار مهم است که این ذرات قبل از پروسه احیای رنگ از روی سطح برداشته شوند چون ممکن است این ذرات به داخل پد نفوذ کند و باعث صدمه زدن به سطح شود.همچنین برداشتن ذرات قبل از احیای رنگ کمک می کند که دستگاه پولیش به راحتی و آزادانه جابجا شود و نچسبد.در آخر این کار سبب می شود که در حین انجام عمل احیای رنگ بتوانید به خوبی سطح رنگ را رصد کنید.

روش های جلوگیری از محو شدن رنگ خودرو

وقتی صحبت از حفظ رنگ خودرو می شود ، پیشگیری مهمترین اقدام است. انجام اقدامات لازم برای مراقبت از رنگ سطح خودرو در حال حاضر می تواند شما را از تعمیرات پرهزینه در آینده نجات دهد. به علاوه ، اگر قصد فروش خودروی خود را دارید ، می توانید ارزش و جذابیت بصری آن را حفظ کنید.

پارک کردن خودرو در محیط سرپوشیده = در صورت امکان ، بهتر است در یک منطقه سرپوشیده پارک کنید. همانطور که گفته شد ، اشعه خورشید می تواند برای رنگ خودرو بسیار مضر باشد ، بنابراین پیدا کردن پارکینگ سرپوشیده ، چه در محل پارکینگ ، چه در گاراژ یا حتی زیر درخت همیشه ایده خوبی است. اگر زیر درختی پارک می کنید ، فقط مراقب فضولات پرندگان باشید ، زیرا می توانند به رنگ خودروی شما آسیب برسانند.
اتومبیل خود را به طور مرتب بشویید = رعایت برنامه منظم شستشو یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای محافظت از رنگ خودرو در برابر آفتاب و آسیب های محیطی انجام دهید. صاحبان خودروهایی که به طور منظم وسیله نقلیه خود را نمی شویند ، نه تنها یک وسیله نقلیه کثیف خواهند داشت ، بلکه احتمالا گرد و خاک کوچکی در آن جمع می شود که در قسمت انتهایی خودرو جاسازی می شود. از این رو هر چند هفته یکبار جهت شستشوی خودرو اقدام نمایید.
بعد از شستشو ماشین خود را واکس بزنید = واکس یک روش عالی برای افزودن یک لایه محافظ دیگر به رنگ خودرو است. علاوه بر این ، پس از شستشو ، وسیله نقلیه شما را زیبا و براق می کند. واکس زدن خودرو هر سه ماه یا بیشتر به افزایش طول عمر رنگ خودروی شما کمک می کند ، به خصوص اگر در آب و هوای سرد زندگی می کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که در مصرف آن زیاده روی نکنید ، زیرا این امر می تواند باعث تجمع روی سطح خودرو شما شود.

ویدیوی پولیش خودرو

Loader